TÄTOVEERIJAD JA INFO

Allpool saad tutvuda meie tätoveerijate töödega ja kui näed, et seal on keegi, kellega soovid koostööd teha, siis saad ühendust võtta meilitsi info@soulmark.ee 

Kui ei tea kelle poole oma sooviga pöörduda, siis ole hea ja leia mõni pilt ja tee lühike kirjeldus, pane see meilile info@soulmark.ee ja kõige sobivam inimene võtab sinuga peale seda ühendust.

 

Me saame aru, et ilmselt sul on mõni netist leitud pilt, mis on meeldima hakanud ja tahaksid teada palju taoline maksma võib minna, aga kuna me teeme kõik tööd enda moodi, siis on seda lihtsam teha kõike konsultatsioonis.

Saame arutada, kuidas su idee kehale sobiks, milliseid muudatusi enda poolt pakume ja üleüldse oleks ju hea kohtuda inimesega, kes su nahale midagi jäävat teeb.

Lisaks võid kindel olla, et meil on mõtteid, kuidas su idee jääks kauakestev ja eristuks.

Kui sul on tõesti väga väike ühevärviline töö, siis palun saada selle kirjeldus või pilt, muudel juhtudel me tööle hinda meili teel ei saa oletada, kuna tegureid, mis selle kokkuvõttes määrab, on rohkem kui lihtsalt asukoht ja oletatav suurus, sest kui soovid tööd, mis on tehtud just sulle, siis on mõistlik kõik detailid läbi arutada.

Lõpuks pole muud kui tule kohale õigeks ajaks puhta, puhanud ja söönuna ning hea tuju võta ka kaasa. 

Riietus võiks olla mugav. Kui soovid kedagi endaga kaasa, siis lepi see eelnevalt kokku. Mõtle sellest, kui ajast endale ja jäta lapsed ning lemmikud koju.

Konsultatsioon on tasuta, ja samuti ka touch- up.
Kui tasud tattoo eest broneeringu ülekandega, siis palun anna sellest ka eelnevalt  teada. 

Ülekandega tasumisel lisa selgituseks enda nimi. 
Broneering ei kuulu tagastamisele, kui näiteks kohale jõudes ja kavand on valmis ning mõtled ümber ja muud sellised juhud. Tuleb ette.

Kokkulepitud aega saab muuta maksimaalselt nädal enne. Muidugi on erandeid, tervislikud põhjused jms, siis saab aega ka hiljem muuta, kuid siiski mitte rohkem kui ühe korra. Muul juhul on vajalik see uuesti tasuda. 

Suuremate tööde puhul kavanditasu kokkuleppel.

Tätoveerijatel puudub fikseeritud tunnitasu, töö umbkaudse maksumuse kohta võta ühendust või lepitakse see konsultatsioonis kokku.

Kui broneeringut pole tasutud hiljemalt kolm nädalat enne kokkulepitud tätoveerimisaega, siis see aeg on tühistatud.

TÄTOVEERIJAD

KIRJUTA MEILE

KONTAKTID

SOULMARK OÜ

LHV: EE387700771002256961
Registrikood: 14133271
Aadress: Kastani 42, Tartu.
 
Sissepääs Kastani tänavalt, Kastani ja Riia ristmiku juures.