TÄTOVEERIJAD JA INFO

Allpool saad tutvuda meie tätoveerijate töödega ja kui näed, et seal on keegi, kellega soovid koostööd teha, siis saad ühendust võtta meilitsi või läbi kontaktivormi, et konsultatsiooniaeg kokku leppida.

Kui ei tea kelle poole oma sooviga pöörduda, siis ole hea ja leia mõni pilt ja tee lühike kirjeldus, pane see meilile info@soulmark.ee ja kõige sobivam inimene võtab sinuga peale seda ühendust.

Ole valmis ka selleks, et me kas ei tee või ei soovi kõiki asju tätoveerida.

Tätoveerimine on lubatud alates 18. eluaastast, ei mingeid erandeid.

Kinkekaarte me tagasi ei osta. 

 

 

 

Me saame aru, et ilmselt sul on mõni netist võetud pilt, mis on meeldima hakanud ja tahaksid teada palju taoline maksma võib minna, aga kuna me teeme kõik tööd kliendile ainulaadselt, siis on seda lihtsam teha kõike konsultatsioonis. Saame arutada, kuidas su idee kehale sobiks, milliseid muudatusi enda poolt pakume ja üleüldse oleks ju hea kohtuda inimesega, kes su nahale midagi jäävat teeb,
Lisaks võid kindel olla, et meil on mõtteid kuidas su idee jääks kauakestev ja eristuks.

Kui sul on tõesti väga väike ühevärviline töö, siis palun saada selle kirjeldus või pilt, muudel juhtudel me tööle hinda meili teel ei saa oletada, kuna tegureid, mis selle kokkuvõttes määrab, on rohkem kui lihtsalt asukoht ja oletatav suurus, sest kui soovid tööd, mis on tehtud just sulle, siis on mõistlik kõik detailid läbi arutada. 

Lõpuks pole muud kui tule kohale õigeks ajaks puhta, puhanud ja söönuna ning hea tuju võta ka kaasa. 

Riietus võiks olla mugav. 

Kui soovid kedagi endaga kaasa, siis lepi see eelnevalt kokku.

Mõtle sellest, kui ajast endale ja jäta lapsed ning lemmikud koju.

Konsultatsioon on tasuta, kuid heaks juhuks võta kaasa 70 eurot broneerimistasu. Kui tasud broneeringu ülekandega, siis palun anna sellest ka teada. Ülekandega tasumisel lisa selgituseks enda nimi. Broneering ei kuulu tagastamisele ja kokkulepitud aega saab muuta maksimaalselt nädal enne kokkulepitud aega. Muul juhul on vajalik see uuesti tasuda.  Kui broneeringut pole tasutud hiljemalt kaks nädalat enne kokkulepitud aega tätoveerimiseks, siis see aeg on tühistatud.

Suuremate tööde puhul kavanditasu kokkuleppel.

TÄTOVEERIJAD

HINNAD

Töö miinimumhind

70
  •  

Kinkekaart alates

70
  •  

VÕTA ÜHENDUST TÄTOVEERIJATEGA

SOULMARK OÜ

LHV: EE387700771002256961
Registrikood: 14133271
Aadress: Kastani 42, Tartu.
 
Sissepääs Kastani tänavalt, Kastani ja Riia ristmiku juures.