Tattoo hinnakiri

Miinimumtasu 50 eur
Kinkekaart alates 50 eur

Cover – up kokkuleppel

Suuremate tööde puhul, mis vajavad enam kui üht aega töö valmimiseks , lisandub kavanditasu ja töö tehakse sessioonihinnana, täpsemalt konsultatsioonis . Muudel juhtudel kehtib tunnitasu.

Muu info

Töö järjekord näeb välja nii:

1. Tutvu meie tätoveerijate töödega
2. Kasuta kontaktivormi , et ühendust võtta endale sobivaima käekirjaga tätoveerijaga , kellega konsultatsioonis oma mõtteid arutada ja kui kõik selge lepitakse tätoveerimiseks aeg kokku.
3. Loe punkti 1. ja 2.

Kui sul on tõesti väga väike ühevärviline töö, siis palun saada selle kirjeldus , muudel juhtudel me tööle hinda meili teel ei saa oletada, kuna tegureid, mis selle kokkuvõttes määrab , on rohkem kui lihtsalt asukoht ja oletatav suurus.

Ole hea ja kogu mõtteid, stiil, asukoht jne. Sellegipoolest me ei saa sulle öelda hinda, kui saadad netist võetud pildi ja ütled et tahad seda jala peale vms, see ei käi nii. Esiteks seetõttu, et plagiaate ja koopiaid me ei tee ning iga töö peab sobima asukohaga .Tark on tulla konsultatsiooni, arutame läbi, jagame mõtteid ja nii on kindel, et leiame parima lahenduse , mida pakkuda oskame ja saad ainulaadse tätoveeringu.

Ole valmis selleks , et kõik su soovid pole ehk reaalsed teatud võtmes ja kuula nõu, mida antakse. Me tegeleme sellega sisuliselt iga päev ja on enam kui kindel et teame , mis on võimalik, mis mitte.

Kui konsultatsioonis on kõik kokku lepitud, makstakse deposiit sularahas. Ülekande puhul ei alustata kavandi tegemist enne kui raha on laekunud , kõige hiljemalt kaks nädalat enne kokkulepitud aega tätoveerimiseks.

Lõpuks pole muud kui tule puhta , puhanud ja söönuna heas tujus õigeks ajaks kohale.

PS: Kui soovid kedagi kätt hoidma, siis heaks juhuks lepi see eelnevalt kokku .

PSS: Mõtle sellest kui ajast endale ja jäta lapsed ning lemmikud koju .

Deposiit ei kuulu tagastamisele.

 

Lugupidamisega

Ako, Mooni, Iisak ja Claude